Kwietniki

Lara – makrama kwietnik... Lara – makrama kwietnik... 2
Available
Niezmiernie mi miło, że czytasz tę ofertę! Subtelny podwójny kwietnik na doniczkę na pojedynczym drążku.Kwietnik posiada drewniany kijek, dzięki któremu możemy powiesić go w w wybranym miejscu.
Fira - kwietnik makrama Fira - kwietnik makrama 2
Available
Niezmiernie mi miło, że czytasz tę ofertę! Subtelny pojedynczy kwietnik. Kwietnik posiada drewniany kijek, dzięki któremu możemy powiesić go w wybranym miejscu. Bardzo ładna dekoracja, która nadaje uroku wnętrzu lub w ogrodzie ! Na zdjęciu kwietnik w kolorze ecru oraz białym.
Nastka - kwietnik makrama... Nastka - kwietnik makrama... 2
Available
109,00 zł
Niezmiernie mi miło, że czytasz tę ofertę! Subtelny podwójny  kwietnik w kolorze (na zdjęciu) szary i brązowy . Kwietnik posiada drewniany kijek, dzięki któremu możemy powiesić go w wybranym miejscu.
Lara - kwietnik makrama... Lara - kwietnik makrama... 2
Available
Niezmiernie mi miło, że czytasz tę ofertę! Subtelny pojedynczy kwietnik. Kwietnik posiada drewniany kijek, dzięki któremu możemy powiesić go w wybranym miejscu. Bardzo ładna dekoracja, która nadaje uroku wnętrzu lub w ogrodzie !
Wika - duży kwietnik makrama Wika - duży kwietnik makrama 2
Available
Niezmiernie mi miło, że czytasz tę ofertę! Subtelny pojedynczy kwietnik. Kwietnik posiada drewniany pierścień, dzięki któremu możemy powiesić go w wybranym miejscu. Kwietnik jest niewielki, na bardzo małego kwiatka. Bardzo ładna dekoracja, która nadaje uroku wnętrzu lub w ogrodzie !
Produkt dodany do listy życzeń

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usługi zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w swojej przeglądarce.